WARSZTATY I WYSTĄPIENIA

WARSZTATY I WYSTĄPIENIA

Jako certyfikowany trener biznesu „House of Skills” od wielu lat prowadzę warsztaty i szkolenia w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Współpracuję w firmami wyspecjalizowanymi w szkoleniach lub działam niezależnie. Od wielu lat regularnie uczestniczę we wszystkich najważniejszych wydarzeniach logistycznych w kraju (również zagranicą) jako:

  • Partner merytoryczny (np.: jedno z najważniejszych corocznych wydarzeń logistycznych w Polsce: Konferencja Polska Logistyka organizowana przez Puls Biznesu)
  • Moderator (np.: najważniejsze i najbardziej reprezentatywne coroczne spotkanie polskiego sektora handlu i FMCG: Retail Summit organizowane przez BBM)
  • Prelegent (np.: najważniejsze coroczne wydarzenie logistyczne w regionie Middle East: Supply Chain Summit w Dubaju)

Od wielu lat regularnie prowadzę również zajęcia ze studentami/słuchaczami najlepszych polskich uczelni m.in. na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie („spotkania z praktykiem” w ramach studiów podyplomowych z logistyki), Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

W ramach dbałości o rozwój również wiedzy teoretycznej od dwóch lat pracuję nad doktoratem w dziedzinie zarządzania łańcuchem dostaw pod kierunkiem prof. Macieja Szymczaka z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

NAJBLIŻSZE WARSZTATY I WYSTAPIENIA

konferencja
Klient operatora logistycznego chce wszystkiego, o każdej porze i wszędzie. Operator może zaoferować mu np. system koni rozstawnych, działania omnikanałowe, cyfryzację, superpersonalizację produktów czy podejście „Go Local”. Menedżerowie zarządzający łańcuchami dostaw stoją przed nowymi wyzwaniami. Co się dzieje w głowach menedżerów? Jakie trendy spośród tych, które w najbliższych kilku latach poważnie wpłyną na łańcuchy dostaw, muszą wziąć pod uwagę? Jakie wydarzenia wpłyną na zmiany w łańcuchach dostaw, jeszcze bardziej podkreślając ich złożoność? Jak można ograniczać ryzyko negatywnego wpływu nieprzewidzianych wydarzeń i wykorzystać pozytywny wpływ trendów na kształtowanie łańcucha dostaw w niedalekiej przyszłości?